/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Gardenia 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 3 ml, vonný kapesník / 35 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
507
ks
Bez DPH 419 Kč

Acorelle Toaletní voda Gardenia 50 ml

Acorelle Toaletní voda Gardénie se vyznačuje magickým aromatem výrazné gardénie, která jí dodává na opojnosti a je zároveň intenzivní i jemná. Její omamná květinová vůně vás zahalí jako jiskřivý závoj a spolu se sladkými tóny hřejivé vanilky dodá harmonický dojem plný elegance. Vyvážená kompozice je doplněna o svěží pomerančový květ, bergamot a kokos spolu s přitažlivým základem pudrového mošusu. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Tip: Vrstvení vůní je nejúčinnější recept pro prodloužení výdrže vůně. Použijte nejdříve tělové mléko a poté se teprve navoňte osvěžující přírodní vodou, konečná podoba vůně bude intenzivnější, hlubší, komplexnější a vydrží déle vonět.

Toaletní voda Gardenia je součástí balení:

Acorelle Toaletní voda Gardenia 50 ml

Acorelle Toaletná voda Gardénia sa vyznačuje magickou arómou výraznej gardénie, ktorá jej dodáva na opojnosti a je zároveň intenzívna a jemná. Jej omamná kvetinová vôňa vás zahalí ako iskrivý závoj a spolu so sladkými tónmi hrejivej vanilky dodá harmonický dojem plný elegancie. Vyvážená kompozícia je doplnená o svieži pomarančový kvet, bergamot a kokos spolu s príťažlivým základom púdrového mošusu.

Prírodné parfumy Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr