/    /    /  

Florascent Toaletní voda Habanna, Aqua Colonia 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Colonia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Habanna, Aqua Colonia 60 ml

Toaletní voda Florascent Habanna představuje dechberoucí vůni mužnosti a je ideální pro elegantní muže s kubánským cítěním. Svůdná, kořeněná vůně vřesu, kardamomu a vzácného růžového dřeva probouzí smyslnost a neodolatelnou vášeň.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří podmanivá vůně pimentu, kardamomu a růžového dřeva. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří spojení pomerančového květu s gardéniemi a základem toaletní vody je v tomto případě nespoutaná kombinace šípkového dřeva, tonky a větvičníku.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Florascent Toaletní voda Habanna, Aqua Colonia 60 ml

Toaletná voda Florascent Habanna predstavuje dychberúcu vôňu mužnosti a je ideálna pre elegantných mužov s kubánskym cítením. Zvodná korenistá vôňa vresu, kardamómu a vzácneho ružového dreva prebúdza zmyselnosť a neodolateľnú vášeň.

Hlavu, teda nestálu, prchavú zložku toaletnej vody, tvorí podmanivá vôňa nového korenia, kardamómu a ružového dreva. Srdce, ktoré už je zložkou trvalou, tvorí spojenie pomarančového kvetu s gardéniami a základom toaletnej vody je v tomto prípade nespútaná kombinácia šípkového dreva, tonky a konárnika.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de