/    /    /  

Florascent Toaletní voda Jasmine, Aqua Floralis 0,5 ml

Značka:
Množství: 0,5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 60 ml / 1570 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Produktová řada: Florascent Aqua Floralis
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Florascent Toaletní voda Jasmine, Aqua Floralis 0,5 ml

Květinová toaletní voda Jasmine Aqua Floralis Florascent v sobě ztělesňuje ženskost a smyslnost. Pečlivě vyvážená kompozice květinových a citrusových tónů dodává zdravé sebevědomí a pomáhá zažehnout životní jiskru. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Luxusní esence sladkého italského jasmínu navozuje příjemné uvolnění a dobrou náladu. Jeho sladkou vůni příjemně vyvažují lehce nakyslé tóny zelené tangerinky a cedratového citrusovníku. Dokonalou vonnou tečku na závěr vytváří vzácný noční hyacint s decentně nasládlou vůní a dále také pryskyřice benzoin, která vašim čichovým buňkám dopřeje něžné pudrové pohlazení.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Jasmine, Aqua Floralis 0,5 ml

Kvetinová toaletná voda Jasmine Aqua Floralis Florascent v sebe stelesňuje ženskosť a zmyselnosť. Starostlivo vyvážená kompozícia kvetinových a citrusových tónov dodáva zdravé sebavedomie a pomáha zapáliť životnú iskru. Vôňa obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Luxusná esencia sladkého talianskeho jazmínu navodzuje príjemné uvoľnenie a dobrú náladu. Jeho sladkú vôňu príjemne vyvažujú mierne kyslasté tóny zelenej tangerínky a cedrátového citrusovníka. Dokonalú vonnú bodku na záver vytvára vzácny nočný hyacint s decentne sladkastou vôňou a ďalej tiež živica benzoe, ktorá vašim čuchovým bunkám dopraje nežné púdrové pohladenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinammal, Coumarine, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Floralis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de