/    /    /  

Florascent Toaletní voda Lavande, Aqua Aromatica 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Aromatica
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Lavande, Aqua Aromatica 60 ml

Noblesní vůně toaletní vody Lavande Aqua Aromatica Florascent navozuje atmosféru francouzské slunečné Provance. Svěží a přitom lehce trpká vůně bylin a ambry osvěžuje tělo i mysl a prosvětluje celý den. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Jako první se vašich smyslů dotkne sladce bylinná vůně levandule. Poté přichází na řadu silně osvěžující tóny šalvěje a tymiánu, které navozují skvělou náladu. Nahořklá vůně devaterníku spolu s teplým, pudrovým podtónem ambry dotváří celou unikátní vonnou kompozici. Tato vůně je jako stvořená pro sofistikovanou ženu, která dobře ví, co od života chce.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Lavande, Aqua Aromatica 60 ml

Noblesná vôňa toaletnej vody Lavande Aqua Aromatica Florascent navodzuje atmosféru francúzskej slnečnej Provance. Svieža, a pritom ľahko trpká vôňa bylín a ambry osviežuje telo i myseľ a presvetľuje celý deň. Vôňa obsahuje iba prírodné surové vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Ako prvá sa vašich zmyslov dotkne sladko bylinná vôňa levandule. Potom prichádzajú na rad silne osviežujúce tóny šalvie a tymianu, ktoré navodzujú skvelú náladu. Horkastá vôňa devätorníka spolu s teplým, púdrovým podtónom ambry dotvára celú unikátnu vonnú kompozíciu. Táto vôňa je ako stvorená pre sofistikovanú ženu, ktorá dobre vie, čo chce od života.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de