/    /    /  

Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže
Produktová řada: Florascent Edition de Parfum
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1299
ks
Bez DPH 1074 Kč

Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Macabah Florascent je vůně přímo ze srdce Arábie. Přináší orientální typ vůně, ve které se snoubí květinové noty s tóny santalového dřeva, pačuli, myrhy a kadidla a to vše je doplněno hřejivou vanilkou a skořicí. Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody, tvoří pelargonie a bergamot. Srdce, které už je trvalou složkou, vytváří jasmín a pomerančový květ a základem toaletní vody je v tomto případě myrha, kadidlo a santalové dřevo.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Florascent Toaletní voda Macabah, Edition de Parfum 30 ml

Toaletná voda Macabah Florascent je vôňa priamo zo srdca Arábie. Prináša orientálny typ vône, v ktorej sa snúbia kvetinové noty s tónmi santalového dreva, pačuli, myrhy a kadidla a to všetko je doplnené hrejivou vanilkou a škoricou. Hlavu, teda nestálu, prchavú zložku toaletnej vody, tvorí pelargónia a bergamot. Srdce, ktoré už je trvalou zložkou, vytvára jazmín a pomarančový kvet a základom toaletnej vody je v tomto prípade myrha, kadidlo a santalové drevo.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de