/    /    /  

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Orientalis
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Toaletní voda Medina Aqua Orientalis Florascent vám představuje jedinečné kouzlo orientu. Bylinná skladba souzní s vyváženou směsí kořeněných a dřevitých tónů. Jako sladkou závěrečnou tečku tvoří lehce květinová vůně. Voda obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

V toaletní vodě se mísí bylinná nahořklá vůně pelyňku spolu osvěžující šalvějí, kterou spolu s nasládlou vůní arabského jasmínu a hyacintu ucítíte jako první. Následuje kořenitá vůně pačuli s lehce trpkým aromatem vzácného šafránu. Celou vonnou kompozici uzavírá nasládle dřevitá vůně atlaského cedru a kořene kosatce spolu se zemitě vonícím vetiverem.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Medina, Aqua Orientalis 60 ml

Toaletná voda Medina Aqua Orientalis Florascent vám predstavuje jedinečné kúzlo orientu. Bylinná skladba rezonuje s vyváženou zmesou korenistých a drevitých tónov. Ako sladkú záverečnú bodku tvorí ľahko sladká, kvetinová vôňa. Voda obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

V toaletnej vode sa miesi bylinná horkastá vôňa paliny spolu s osviežujúcou šalviou, ktorú spolu so sladkastou vôňou arabského jazmínu a hyacintu ucítite ako prvú. Nasleduje korenistá vôňa pačuli s ľahko trpkou arómou vzácneho šafranu. Celú vonnú kompozíciu uzatvára sladkastá drevitá vôňa atlaského cédra a koreňa kosatca spolu so zemito voňajúcim vetiverom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Orientalis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de