/    /    /  

Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Floralis
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Lehounký vánek jara přináší květinová vůně toaletní vody Mimosa Aqua Floralis Florascent. V této optimistické vůni se snoubí ve vyváženém poměru tóny vzácných vonných dřev spolu s bylinnými a květinovými složkami. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří bylinné a osvěžující tóny fialkových lístků. Jejím srdcem prochází povzbuzující a veselá vůně mimózy a růžových okvětních lístků. Hřejivý základ toaletní vody je tvořen silnou, teplou a sladkou vůní tonky spolu se sladce dřevitým aroma růžového dřeva. Unikátní vůně skvěle podtrhuje aktivní a vždy pozitivně naladěnou ženskou osobnost.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Mimosa, Aqua Floralis 60 ml

Ľahučký vánok jari prináša kvetinová vôňa toaletnej vody Mimosa Aqua Floralis Florascent. V tejto optimistickej vôni sa snúbia vo vyváženom pomere tóny vzácnych vonných driev spolu s bylinnými a kvetinovými zložkami. Vôňa obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Hlavu tejto originálnej vône tvoria bylinné a osviežujúce tóny fialkových listov. Jej srdcom prechádza povzbudzujúca a veselá vôňa mimózy a ružových okvetných lístkov. Hrejivý základ toaletnej vody je tvorený silnou, teplou a sladkou vôňou tonky spolu so sladkou drevitou arómou ružového dreva. Unikátna vôňa vynikajúco podčiarkuje aktívnu a vždy pozitívne naladenú ženskú osobnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Floralis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de