/    /    /    /  

Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 0,5 ml

Značka:
Množství: 0,5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 60 ml / 1890 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky toaletních vod
Produktová řada: Florascent Aqua Composita
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 0,5 ml

Toaletní voda Monsieur Balode Florascent je skutečným holdem pravým gentlemanům. Tato velmi maskulinní, avšak zároveň mimořádně elegantní vůně za sebou zanechává nezapomenutelný dojem. Je velice nadčasová a hodí se pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Její vonná skladba je velice specifická a je možné, že právě tato vůně se stane "tou pravou" na celý váš život.

Jako první se rozezní hořkosladké tóny tonky, bobů pocházejících z Jižní Ameriky, kterým jsou často přisuzovány až magické vlastnosti. Tato vůně působí velmi hřejivě a skvěle doplňuje živočišné aroma sena. Monsieur Balode staví svou kompozici na variacích klasických ingrediencí, které zde ale nejsou obyčejné, ale naopak vytvářejí působivý efekt. Srdce vůně je tvořeno včelím voskem a lněným olejem, jež jí dodávají sofistikovaný půvab.

Základ této vůně pak rozezní tóny exotického pačuli, jež působí blahodárně na tělo i mysl. Tato neodolatelně kořeněná toaletní voda působí velice klasicky a je vhodná pro všechny muže napříč generacemi. Díky minimalistickému skleněnému balení a efektnímu papírovému tubusu je pak i skvělou inspirací pro obdarování vašich blízkých.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Monsieur Balode, Aqua Composita 0,5 ml

Toaletná voda Monsieur Balode Florascent je skutočným holdom pravých gentlemanov. Táto veľmi maskulínna, avšak zároveň mimoriadne elegantná vôňa za sebou zanecháva nezabudnuteľný dojem. Je veľmi nadčasová a hodí sa pre každodenné nosenie aj zvláštne príležitosti. Jej vonná skladba je veľmi špecifická a je možné, že práve táto vôňa sa stane "tou pravou" na celý váš život.

Ako prvé sa rozoznejú horko-sladké tóny tonky, bôbov pochádzajúcich z Južnej Ameriky, ktorým sú často prisudzované až magické vlastnosti. Táto vôňa pôsobí veľmi hrejivo a výborne dopĺňa živočíšnu vôňu sena. Monsieur Balode stavia svoju kompozíciu na variáciách klasických ingrediencií, ktoré tu však nie sú obyčajné, no naopak vytvárajú pôsobivý efekt. Srdce vône je tvorené včelím voskom a ľanovým olejom, ktoré jej dodávajú sofistikovaný pôvab.

Základ tejto vône potom rozoznie tóny exotického pačuli, ktoré pôsobí blahodarne na telo aj myseľ. Táto neodolateľne korenistá toaletná voda pôsobí veľmi klasicky a je vhodná pre všetkých mužov naprieč generáciami. Vďaka minimalistickému sklenenému baleniu a efektnému papierovému tubusu je potom aj skvelou inšpiráciou na obdarovanie vašich blízkych.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Composita

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de