/    /    /  

Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže
Produktová řada: Florascent Edition de Parfum
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1299
ks
Bez DPH 1074 Kč

Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Nuoro Florascent je podmanivou vůní, bez které se pravý gentleman jednoduše neobejde. Jde o velmi příjemnou kompozici vzácného koření a výrazných dřevitých podtónů.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří výrazná mentolovo - kořeněná vůně eukalyptu a pikantního kardamomu. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivý růžový pepř a vavřín a základem toaletní vody je v tomto případě opojná vůně marockého cedru a fíků. Všechny složky tvoří dohromady aromatickou, svěží, osobitou a expresivní mužnou vůni, kterou si zkrátka zamilujete.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Florascent Toaletní voda Nuoro, Edition de Parfum 30 ml

Toaletná voda Nuoro Florascent je podmanivá vôňa, bez ktorej sa pravý gentleman jednoducho nezaobíde. Ide o veľmi príjemnú kompozíciu vzácneho korenia a výrazných drevitých podtónov.

Hlavu, teda nestálu, prchavú zložku toaletnej vody tvorí výrazná mentolovo-korenistá vôňa eukalyptu a pikantného kardamómu. Srdce, ktoré už je zložkou trvalou, tvoria podmanivé ružové korenie a vavrín a základom toaletnej vody je v tomto prípade opojná vôňa marockého cédru a fíg. Všetky zložky tvoria dohromady aromatickú, sviežu, osobitú a expresívnu mužnú vôňu, ktorú si skrátka zamilujete.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de