/    /    /  

Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže
Produktová řada: Florascent Aqua Composita
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
1890
ks
Bez DPH 1562 Kč

Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 60 ml

Toaletní voda Pipapo Florascent dodá do vašeho života nádech extravagance. Tato velice svůdná vůně vás okamžitě okouzlí a působí skutečně nezapomenutelným dojmem. Je určena pro ženy, které se nebojí vystoupit z řady, znají svou cenu a jsou připravené na všechno. Harmonicky sladěné květinové tóny spolu s hřejivým základem vytvářejí dechberoucí kompozici, která omámí všechny vaše smysly.

Úvodní tóny zastoupí bulharská růže, po právu nazývaná královnou květin. Vůně růže je skutečně nadčasová a vhodná pro všechny věkové kategorie. Zároveň je doplněna hypnotizujícím aroma jasmínu, jenž posiluje elegantní potenciál této toaletní vody a je ztělesněním ženskosti. V dalším kroku nastupuje svůdná tuberóza se svou příjemnou a lehce sladkou vůní, která podpoří předchozí květinové tóny.

Základ vůně je tvořen exotickým santalovým dřevem, které přináší kapku smyslnosti a zároveň prodlužuje její výdrž. Hřejivá vanilka spolu s hořkosladkými tóny bobů tonka pak rozezní skutečně neodolatelnou kompozici, jenž kombinuje něžné květiny spolu se smyslným dřevem a zemitou vůní větiveru. Tato vůně také představuje ideální dárek pro opravdu výjimečnou ženu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Pipapo, Aqua Composita 60 ml

Toaletná voda Pipapo Florascent dodá do vášho života nádych extravagancie. Táto veľmi zvodná vôňa vás okamžite okúzli a pôsobí skutočne nezabudnuteľným dojmom. Je určená pre ženy, ktoré sa neboja vystúpiť z radu, poznajú svoju cenu a sú pripravené na všetko. Harmonicky zladené kvetinové tóny spolu s hrejivým základom vytvárajú dychberúcu kompozíciu, ktorá omámi všetky vaše zmysly.

Úvodné tóny zastúpi bulharská ruža, právom nazývaná kráľovnou kvetín. Vôňa ruže je skutočne nadčasová a vhodná pre všetky vekové kategórie. Zároveň je doplnená hypnotizujúcou arómou jazmínu, ktorá posilňuje elegantný potenciál tejto toaletnej vody a je stelesnením ženskosti. V ďalšom kroku nastupuje zvodná tuberóza so svojou príjemnou a ľahko sladkou vôňou, ktorá podporí predchádzajúce kvetinové tóny.

Základ vône je tvorený exotickým santalovým drevom, ktoré prináša kvapku zmyselnosti a zároveň predlžuje jej výdrž. Hrejivá vanilka spolu s horko-sladkými tónmi bôbov tonka potom rozoznejú skutočne neodolateľnú kompozíciu, ktorá kombinuje nežné kvetiny spolu so zmyselným drevom a zemitou vôňou vetiveru. Táto vôňa tiež predstavuje ideálny darček pre naozaj výnimočnú ženu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

silnějí extravagantní | 28.4.2016 20:53:01 | viki

intenzivní, extravagantní, silnější orientalní vůnička :) není to uplně můj šálek kávy

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Composita

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de