/    /    /  

Florascent Toaletní voda Regia, Aqua Aromatica 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Aromatica
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Regia, Aqua Aromatica 60 ml

Dokonale vyvážená vonná kompozice toaletní vody Regia Aqua Aromatica Florascent navozuje ryzí pocit přátelství a veselé, nezatížené mysli. Tato převážně ovocná vůně v sobě spojuje sladkou vůni bobulovitých plodů, osvěžujících citrusů i bylin. Voda obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Samotnou hlavu a první nádech vůně tvoří oživující bergamot a pulzující sicilský citron. V srdci toaletní vody se posléze rozvoní harmonizující rozmarýn spolu s lehce nasládlou vůní neroli a sladce svíravými tóny hořkého pomeranče. V závěru přichází jedinečné překvapení v podobě nenahraditelné kapky plné ovoce a plodů černého rybízu.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Regia, Aqua Aromatica 60 ml

Dokonale vyvážená vonná kompozícia toaletnej vody Regia Aqua Aromatica Florascent navodzuje rýdzi pocit priateľstva a veselej, nezaťaženej mysle. Táto prevažne ovocná vôňa v sebe spája sladkú vôňu bobuľovitých plodov, osviežujúcich citrusov a bylín. Voda obsahuje iba prírodné surové vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Samotnú hlavu a prvý nádych vône tvorí oživujúci bergamot a pulzujúci sicílsky citrón. V srdci toaletnej vody sa následne rozvoňajú harmonizujúci rozmarín spolu s ľahko sladkastou vôňou neroli a sladko zvieravými tónmi horkého pomaranča. V závere prichádza jedinečné prekvapenie v podobe nenahraditeľnej kvapky plnej ovocia a plodov čiernych ríbezlí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de