/    /    /  

Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 0,5 ml

Značka:
Množství: 0,5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 60 ml / 1570 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Produktová řada: Florascent Aqua Floralis
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 0,5 ml

Toaletní voda Rose Florascent je vůní, do které se jednoduše zamilujete. Vůně představuje dechberoucí vůni ženskosti. Něžná vůně růžových plátků doplněná o delikátní vůni zralých meruněk probouzí smyslnost a neodolatelnou, fascinující vášeň. Nápaditá kompozice zbystří smysly a podtrhne vaši ženskost. P o jejím použití si budete připadat jednoduše neodolatelně.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří okouzlující vůně šťavnatých meruněk. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivá a něžná vůně májové růže a základem toaletní vody je v tomto případě jemná a opojná vůně bílých květin kombinovaná s kořeněnou vůní hřebíčku.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 0,5 ml

Toaletná voda Rose Florascent je vôňou, do ktorej sa jednoducho zamilujete. Vôňa predstavuje dychberúcu vôňu ženskosti. Nežná vôňa ružových plátkov doplnená o delikátnu vôňu zrelých marhúľ prebúdza zmyselnosť a neodolateľnú, fascinujúcu vášeň. Nápaditá kompozícia zbystrí zmysly a podčiarkne vašu ženskosť. Po jej použití si budete pripadať jednoducho neodolateľne.

Hlavu, teda nestálu, prchavú zložku toaletnej vody tvorí okúzľujúca vôňa šťavnatých marhúľ. Srdce, ktoré už je zložkou trvalou, tvorí podmanivá a nežná vôňa májovej ruže a základom toaletnej vody je v tomto prípade jemná a opojná vôňa bielych kvetín kombinovaná s korenistou vôňou klinčeka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Floralis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de