/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Růže 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 3 ml, vonný kapesník / 35 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
507
ks
Bez DPH 419 Kč

Acorelle Toaletní voda Růže 50 ml

Toaletní voda Acorelle růže vás zahalí do smyslného obláčku omamné vůně nejoceňovanější a nejoblíbenější květiny na světě - růže. Její jedinečné a elegantní aroma dodává pocit ženskosti a půvabu. Je harmonicky doplněno jemnými tóny hřejivého bílého pižma a nadčasovou květinovou vůní fialek pro dokonalý a nezapomenutelný dojem.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Tip: Vrstvení vůní je nejúčinnější recept pro prodloužení výdrže vůně. Použijte nejdříve tělové mléko a poté se teprve navoňte osvěžující přírodní vodou, konečná podoba vůně bude intenzivnější, hlubší, komplexnější a vydrží déle vonět.

Acorelle Toaletní voda Růže 50 ml

Toaletná voda Acorelle ruža vás zahalí do zmyselného obláčika omamnej vône najoceňovanejšej a najobľúbenejšej kvetiny na svete - ruže. Jej jedinečná a elegantná aróma dodáva pocit ženskosti a pôvabu. Je harmonicky doplnená jemnými tónmi hrejivého bieleho pižma a nadčasovou kvetinovou vôňou fialiek pre dokonalý a nezabudnuteľný dojem.

Prírodné parfumy Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Farnesol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldexyde, Methyl 2-Octynoate
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr