/    /    /    /  

Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 0,5 ml

Značka:
Množství: 0,5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 60 ml / 1890 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky toaletních vod
Produktová řada: Florascent Aqua Colonia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 0,5 ml

Pánská toaletní voda Florascent Aqua Colonia vás zavede přímo do srdce dálné Indie na tržiště se vzácným kořením a exotickými květinami. Tato vůně je ideální pro muže, který se nebojí experimentovat a chce zažívat dobrodružství v běžném, každodenním životě. Obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně, kterou ucítíte jako první, tvoří směs orientálního kašmírského koření. Poté přichází lehce sladké srdce vůně, které se skládá z květů růže a jasmínu. Svou delikátní sladkostí vyrovnává kořenitou esenci a doprovází nastupující dřevité tóny afrodiziakálního santalového dřeva a lehce nakyslou vůni plodů horského keře davany.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 0,5 ml

Pánska toaletná voda Florascent Aqua Colonia Santal vás zavedie priamo do srdca ďalekej Indie na trhovisko so vzácnym korením a exotickými kvetinami. Táto vôňa je ideálna pre muža, ktorý sa nebojí experimentovať a chce zažívať dobrodružstvo v bežnom, každodennom živote. Obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Hlavu tejto originálnej vône, ktorú ucítite ako prvú, tvorí zmes orientálneho kašmírskeho korenia. Potom prichádza ľahko sladké srdce vône, ktoré sa skladá z kvetov ruže a jazmínu. Svojou delikátnou sladkosťou vyrovnáva korenistú esenciu a sprevádza nastupujúce drevité tóny afrodiziakálneho santalového dreva a ľahko kyslastú vôňu plodov horského kra davana.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinammal, Coumarine, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de