/    /    /  

Florascent Toaletní voda Tango, Aqua Composita 0,5 ml

Značka:
Množství: 0,5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 60 ml / 1570 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Produktová řada: Florascent Aqua Composita
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Florascent Toaletní voda Tango, Aqua Composita 0,5 ml

Opojně vášnivá vůně Tango Aqua Composita Florascent v sobě snoubí těžší květinovou vůni spolu s dřevitými a kořeněnými vonnými tóny pryskyřic a exotických bylin. Je perfektním doplňkem pro horkokrevnou ženu, která přesně ví, co od života chce. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlava toaletní vody obsahuje květinový úvod pod vedením gardénií a divokých orchidejí. Později, na druhý nádech, se odhalí samotné srdce, ve kterém se nachází sametové, teple zemité vonné tóny pryskyřice opopanax. Přitažlivou kompozici završuje smyslná pačuli ve svůdně sladké notě, která vytváří samotný základ celé vůně.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Tango, Aqua Composita 0,5 ml

Opojne vášnivá vôňa Tango Aqua Composita v sebe snúbi ťažšiu kvetinovú vôňu spolu s drevitými a korenistými vonnými tónmi živíc a exotických bylín. Je perfektným doplnkom pre horkokrvnú ženu, ktorá presne vie, čo chce od života. Vôňa obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Hlava toaletnej vody obsahuje kvetinový úvod pod vedením gardénií a divokých orchideí. Neskôr, na druhý nádych, sa odhalí samotné srdce, v ktorom sa nachádzajú zamatové, teplo zemité vonné tóny živice opopanax. Príťažlivú kompozíciu završuje zmyselné pačuli vo zvodne sladkej note, ktorá vytvára samotný základ celej vône.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Composita

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de