/    /    /  

Florascent Toaletní voda Thé Blanc, Aqua Aromatica 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Aromatica
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Thé Blanc, Aqua Aromatica 60 ml

Toaletní voda Thé Blanc z řady Aqua Aromatica od značky Florascent je velmi ženskou vůní, která podtrhne vaši přirozenou eleganci. Snoubí v sobě něžné květinové, svěží ovocné a výraznější dřevité tóny. Toaletní voda obsahuje pouze vonné složky přírodního původu.

Thé Blanc zpočátku voní lehce po svěžích citrusech, až přejde do něžných květinových tónů. Srdce toaletní vody tvoří harmonická souhra bílého čaje, lehce ovocného osmanthu a osvěžující neroli. V základu toaletní vody Thé Blanc se objevují dřevité tóny pačuli a gaujaku.

Použití: Toaletní vodu aplikujte na suchou a čistou pokožku. Vhodné je nanášet ji na pulzní body, jako je krk či zápěstí.

Florascent Toaletní voda Thé Blanc, Aqua Aromatica 60 ml

Toaletná voda Thé Blanc z radu Aqua Aromatica od značky Florascent je veľmi ženskou vôňou, ktorá podčiarkne vašu prirodzenú eleganciu. Snúbi v sebe nežné kvetinové, svieže ovocné a výraznejšie drevité tóny. Toaletná voda obsahuje iba vonné zložky prírodného pôvodu.

Thé Blanc spočiatku vonia ľahko po sviežich citrusoch, až prejde do nežných kvetinových tónov. Srdce toaletnej vody tvorí harmonická súhra bieleho čaju, ľahko ovocného osmantu a osviežujúceho nerolu. V základe toaletnej vody Thé Blanc sa objavujú drevité tóny pačuli a guajaku.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de