/    /    /  

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Aromatica
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Vůně toaletní vody Thé Vert Aqua Aromatica Florascent navozuje pocit čistoty a svěžesti. Neotřelá kompozice, v níž se prolínají dřevité tóny spolu se sladkými a lehce nakyslými, vytváří unikátní a sofistikovanou vůni pro náročné. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Svěží vrchní nota je zabarvena lehce kyselou a osvěžující vůní lístků čínského čaje. Ovocný citrusový střed se mísí s lahodně sladkým indickým jasmínem a sametově jemným květem osmanthu, jehož příjemně sladká vůně si lehce pohraje s vašimi smysly. Jednou v něm ucítíte plnou vůni zralých švestek a hroznů, po druhé se lehce rozvoní jako čerstvě natrhané citrony. V základu toaletní vody pak naleznete jasně rozpoznatelnou, nasládle dřevitou vůni cedru.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Thé Vert, Aqua Aromatica 60 ml

Vôňa toaletnej vody Thé Vert Aqua Aromatica Florascent navodzuje pocit čistoty a sviežosti. Nevšedná kompozícia, v ktorej sa prelínajú drevité tóny spolu so sladkými a ľahko kyslastými, vytvára unikátnu a sofistikovanú vôňu pre náročných. Vôňa obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Svieža vrchná nota je zafarbená ľahko kyslastou a osviežujúcou vôňou lístkov čínskeho čaju. Ovocný citrusový stred sa miesi s lahodne sladkým indickým jazmínom a zamatovo jemným kvetom osmantu, ktorého príjemne sladká vôňa sa ľahko pohrá s vašimi zmyslami. Raz v ňom ucítite plnú vôňu zrelých sliviek a hrozna, inokedy sa rozvonia ako čerstvo natrhané citróny. V základe toaletnej vody potom nájdete jasne rozpoznateľnú, sladkasto drevitú vôňu cédra.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Aromatica

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de