/    /    /  

Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Orientalis
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1890
ks
Bez DPH 1562 Kč

Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Šeherezádina zamilovaná vůně vypráví beze slov pohádku Tisíce a jedné noci. Orientální toaletní voda Tishka Aqua Orientalis Florascent v sobě spojuje pečlivě vybrané vonné noty sladce dřevitých, kořeněných i zemitých vonných složek. Je perfektním doplňkem pro nezávislou ženu s vůdčím typem osobnosti. Vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, jenž vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně tvoří hřejivá kombinace hřebíčku, zázvoru a kořeněných podtónů plodů pimentovníku pravého. Sladkým srdcem prostupuje květinová vůně marocké růže a arabského jasmínu. Na samotný závěr přichází sametový dotek pudrové vůně pryskyřice styrax spolu s teple zemitými tóny opopanax a nasládlým, dřevitým závanem kořene z kosatce.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Tishka, Aqua Orientalis 60 ml

Šeherezádina zamilovaná vôňa rozpráva bez slov rozprávku Tisíc a jednej noci. Orientálna toaletná voda Tishka Aqua Orientalis Florascent v sebe spája starostlivo vybrané vonné noty sladko drevitých, korenistých i zemitých vonných zložiek. Je perfektným doplnkom pre nezávislú ženu s vodcovským typom osobnosti. Vôňa obsahuje iba prírodné surové vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Hlavu tejto originálnej vône tvorí hrejivá kombinácia klinčekov, zázvoru a korenistých podtónov plodov pimentovníka pravého. Sladkým srdcom prestupuje kvetinová vôňa marockej ruže a arabského jazmínu. Na samotný záver prichádza zamatový dotyk púdrovej vône živice styrax spolu s teplo zemitými tónmi opopanax a sladkastým, drevitým závanom koreňa z kosatca.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Orientalis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de