/    /    /    /  

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 0,5 ml

Značka:
Množství: 0,5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 60 ml / 1890 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže, Vzorky kosmetiky pro muže, Vzorky toaletních vod
Produktová řada: Florascent Aqua Composita
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 0,5 ml

Toaletní voda Umami Florascent je naprosto skvostnou vůní, která vás natolik okouzlí, že ji po po jediném přivoněním nebudete dokázat dostat z hlavy. Jedná se o nezapomenutelnou aromatickou kompozici exotických kořeněných tónů ztělesňující ženskost, která ve vás probudí skutečnou femme fatale. Aromaterapeutický zážitek z této vůně je opravdu nezaměnitelný.

Toaletní voda otevírá svou nároč svěžím aroma yuzu, tibetského citrusového ovoce oblíbeného zejména ve východních zemích. Aby však vůně nepůsobila přiliš přímočaře, je hned podpořena hřejivými tóny sladké vanilky, které jí dodává zemitý potenciál. Srdce vůně je tvořeno jiskrným zázvorem a podmanivou vonokvětkou, jenž jí dodávají specifické kouzlo.

Základní hořkosladké tóny pocházejí z magické tonky, jenž má jemné, avšak zároveň velice živočišné aroma. Santalové dřevo pak posouvá tuto vůni do roviny exotických parfémů a probudí všechny vaše smysly. Tato toaletní voda působí velice klasicky a je jednou z těch, které ihned splynou s vaší osobností.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako jsou krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Umami, Aqua Composita 0,5 ml

Toaletná voda Umami Florascent je úplne skvostnou vôňou, ktorá vás natoľko okúzli, že ju po jedinom privoňaní nedokážete dostať z hlavy. Jedná sa o nezabudnuteľnú aromatickú kompozíciu exotických korenistých tónov stelesňujúcich ženskosť, ktorá vo vás prebudí skutočnú femme fatale. Aromaterapeutický zážitok z tejto vône je naozaj nezameniteľný.

Toaletná voda otvára svoju náruč sviežou arómou yuzu, tibetského citrusového ovocia obľúbeného najmä vo východných krajinách. Aby však vôňa nepôsobila príliš priamočiaro, je hneď podporená hrejivými tónmi sladkej vanilky, ktoré jej dodávajú zemitý potenciál. Srdce vône je tvorené iskrivým zázvorom a podmanivým osmantom, ktorý jej dodáva špecifické kúzlo.

Základné horko-sladké tóny pochádzajú z magickej tonky, ktorá má jemnú, avšak zároveň veľmi živočíšnu arómu. Santalové drevo potom posúva túto vôňu do roviny exotických parfumov a prebúdza všetky vaše zmysly. Táto toaletná voda pôsobí veľmi klasicky a je jednou z tých, ktoré ihneď splynú s vašou osobnosťou. Elegantné sklenené balenie v papierovej tube je už potom len čerešničkou na torte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Composita

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de