/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Verbenové citrusy 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Toaletní vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Acorelle Toaletní voda Verbenové citrusy 50 ml

Toaletní voda verbena a citrusy Acorelle v sobě mísí citrusové a květinové aroma, tato jemně dřevitá vůně zklidňuje a uvolňuje. Obsažené éterické oleje navíc působí i protizánětlivě, pižmo a jantar dodávají vůni smyslnost a originalitu.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v toaletní vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava: pomeranč, mandarinka, citron, bílé květy

Srdce: jasmín, konvalinka, hyacint

Základ: pižmo, jantar

 

Tip: Jaký je rozdíl mezi EDP a EDT? EDP neboli parfém obsahuje více aromatických složek, je koncentrovanější a voní intenzivněji. Zatímco EDT je odlehčenou verzí EDP a je vhodnější pro časté použití během dne.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr