/    /    /  

Florascent Toaletní voda Vetyver, Aqua Colonia 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže
Produktová řada: Florascent Aqua Colonia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Vetyver, Aqua Colonia 60 ml

Toaletní voda Vetyver Florascent je perfektní volbou pro každého muže. Tato výjimečná a nadčasová hřejivá vůně ztělesňuje skutečnou eleganci a je velice mužná. Příjemně kořeněné tóny vyváženého složení této toaletní vody podtrnou vaše přirozené charisma a harmonicky doplní vaši osobnost, ať už ji budete používat pro běžný den či zvláštní příležitosti.

Svrchní ovocné tóny vás zaujmou sladkým, avšak zároveň mírně hořkým růžovým grapefruitem, který přináší okamžité osvěžení a je doplněn lehce květinovým aroma pelargónie. Po nějakém čase však toaletní voda plně rozvine svůj maskulinní potenciál v čele s pikantním a velice aromatickým hřebíčkem, jenž jí dodává překvapivou jiskru. 

Vůně pepře pak podpoří všechny lehčí složky a otevře tak zcela novou dimenzi této smyslné vonné kompozice. Vše je doplněno exotickou vůní galangy, které dodává parfémové vodě mírně orientální nádech. Základ je tvořen jak jinak, než vetiverem, který propůjčuje vůni nejen zemitý podtón, ale zároveň i název. Tato jedinečná a klasická vůně je díky minimalistickému balení také skvělým dárkem.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Vetyver, Aqua Colonia 60 ml

Toaletná voda Vetyver Florascent je perfektná voľba pre každého muža. Táto výnimočná a nadčasová hrejivá vôňa stelesňuje skutočnú eleganciu a je veľmi mužná. Príjemne korenisté tóny vyváženého zloženia tejto toaletnej vody podtrhnú vašu prirodzenú charizmu a harmonicky doplnia vašu osobnosť, či už ju budete používať pre bežný deň, alebo na zvláštne príležitosti.

Vrchné ovocné tóny vás zaujmú sladkým, avšak zároveň mierne horkým ružovým grapefruitom, ktorý prináša okamžité osvieženie a je doplnený ľahko kvetinovou arómou pelargónie. Po nejakom čase však toaletná voda plne rozvinie svoj maskulínny potenciál v čele s pikantným a veľmi aromatickým klinčekom, ktorý jej dodáva prekvapivú iskru.

Vôňa čierneho korenia potom podporí všetky ľahšie zložky a otvorí tak celkom novú dimenziu tejto zmyselnej vonnej kompozície. Všetko je doplnené exotickou vôňou galangy, ktorá dodáva parfumovej vode mierne orientálny nádych. Základ je tvorený ako inak, než vetiverom, ktorý prepožičiava vôni nielen zemitý podtón, ale zároveň aj názov. Táto jedinečná a klasická vôňa je vďaka minimalistickému baleniu tiež skvelým darčekom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de