/    /    /    /    /  

Santaverde Tonikum classic 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Santaverde Face Care
Certifikáty: NATRUE, FSC, LEAPING BUNNY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
666 Kč
Cena
599
ks
Bez DPH 495 Kč

Santaverde Tonikum classic 100 ml

Jemné hydratující tonikum Santaverde Classic s vysokým podílem čisté šťávy z Aloe Vera zvyšuje pružnost a pevnost pokožky. Díky obsahu posilující nardové šťávy a antibakteriálních výtažků z vrbové kůry je pokožka posílena a vyživena.

Tonikum Santaverde zjemňuje normální i mastnou pokožku, dodává jí zdravý sjednocený vzhled a napomáhá uzavírání pórů. Kromě toho napomáhá správnému vstřebávání krému či séra do hlubších vrstev pokožky.

Jemné tonikum můžete použít k osvěžení pokožky celého těla a také k posílení vlasů. Aloe v kombinaci s výtažky z vrbové kůry vlasy zpevňuje, dodává jim zdravý lesk a přirozený objem.

Použití: Tonikum aplikujte nejlépe ráno před nanesením pleťového krému.

Tip: Tonikum můžete také použít během parných letních dnů či v klimatizovaných místnostech pro osvěžení pokožky obličeje.

Santaverde Tonikum classic 100 ml

Jemné hydratačné tonikum Santaverde Classic s vysokým podielom čistej šťavy z aloe vera posilňuje pružnosť a pevnosť pokožky. Vďaka obsahu posilňujúcej nardovej šťavy a antibakteriálnych výťažkov z vŕbovej kôry je pokožka posilnená a vyživená.

Tonikum Santaverde zjemňuje normálnu aj mastnú pokožku, dodáva jej zdravý zjednotený vzhľad a napomáha uzatváraniu pórov. Okrem toho tonikum napomáha správnemu vstrebaniu krému či séra do hlbších vrstiev pokožky.

Tonikum môžete použiť na osvieženie pokožky celého tela a tiež na posilnenie vlasov. Aloe v kombinácii s výťažkami z vŕbovej kôry vlasy spevňuje, dodáva im zdravý lesk a prirodzený objem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Nardostachys Jatamansi Rhizome Extract, Alcohol, Salix Nigra Bark Extract, Levulinic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Santaverde Face Care
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH
Klärchenstraße 11
22299 Hamburg
Německo
www.santaverde.cz