/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Tonikum, Happy Aging 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
525
ks
Bez DPH 434 Kč

Martina Gebhardt Tonikum, Happy Aging 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt Happy Aging dodává zralé pleti potřebné živiny a současně lehce odstraňuje zbytky nečistot. Kombinace květových vod a rostlinných výtažků náročnou pokožku posilují, zjemňují a také chrání před ztrátou elasticity.

Tonikum je natolik jemné a zároveň účinné díky obsahu květových vod z růže a květu pomerančovníku. Obě dvě tyto vody na sebe navazují nečistoty i přebytečný kožní maz, zralou pokožku lehce čistí a přitom ji zanechávají jemnou na dotek. Růžová voda navíc uzamyká hluboko v pokožce potřebnou vlhkost a udržuje tak pleť pružnou a vláčnou.

A co víc, extrakt z vilkakory, neboli kočičího drápu, chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a udržuje pokožku pružnou, zatímco výtažky z leknínu podporují přirozenou tvorbu kolagenu. Pleťové tonikum šetrně pečuje o zralou pleť, spolehlivě ji dočišťuje a také podporuje její zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte nejlépe ráno i večer.

Martina Gebhardt Tonikum, Happy Aging 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt Happy Aging dodáva zrelej starnúcej pleti potrebné živiny a súčasne ľahko odstraňuje zvyšky nečistôt. Kombinácia kvetových vôd a rastlinných výťažkov náročnú pokožku posilňuje, zjemňuje a takisto chráni pred stratou elasticity.

Tonikum je natoľko jemné a zároveň účinné vďaka obsahu kvetových vôd z ruže a kvetu pomarančovníka. Obe tieto vody na seba naväzujú nečistoty a prebytočný kožný maz, zrelú pokožku ľahko čistia a pritom ju zanechávajú jemnú na dotyk. Ružová voda navyše uzamyká hlboko v pokožke potrebnú vlhkosť a udržiava tak pleť pružnú a vláčnu.

A čo viac, extrakt z vilkakory - mačacieho pazúra, chráni pleť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a udržiava pokožku pružnú, zatiaľ čo výťažky z lekna podporujú prirodzenú tvorbu kolagénu. Pleťové tonikum šetrne zrelú pleť ošetruje, spoľahlivo ju dočisťuje a tiež podporuje je zdravý pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Rosa Damascena Flower Water1), Citrus Aurantium Dulcis Flower Water1), Alcohol1), Vitis Vinifera Fruit Extract1), Uncaria Tomentosa Extract, Nymphaea Alba Extract, Spagyrische Essence Uncaria Tomentosa Extract, Aroma2), Linalool3), Limonene3), Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz