/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Tonikum, Young & Active 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Martina Gebhardt Young & Active
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
356
ks
Bez DPH 294 Kč

Martina Gebhardt Tonikum, Young & Active 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt young & active pečuje o potřeby mladé smíšené pokožky díky obsahu zklidňujících rostlinných výtažků. Tonikum pokožku nejen že spolehlivě dočistí, ale také ji zklidní a zabrání vzniku drobných zánětů a tím pádem i nedokonalostí a pupínků.

Tonikum obsahuje množství výtažků z meduňky, která má výborné zklidňující a léčivé schopnosti. Smíšenou pleť zjemní, zmírní začervenání a současně stabilizuje funkce mazových žláz. Meduňka v kombinaci s výtažky z plodů černého rybízu, lékořice, primule, rozmarýnu a mnohých dalších bylinek pokožku zklidňuje a dezinfikuje.

Tonikum lehce stahuje pleťové póry a činí tak pokožku odolnější vůči nečistotám z vnějšího okolí. Díky tomu se pleť méně mastí, je méně náchylná ke vzniku nedokonalostí a získává zdravý pěstěný vzhled. Obsažené rostlinné extrakty o smíšenou pleť pečují, chrání ji před vznikem pupínků i před známkami předčasného stárnutí.

Použití: Malé množství pleťového tonika naneste na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Tonikum používejte obzvlášť ráno, pleťové póry se lehce zatáhnou a jsou odolnější vůči nečistotám.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové tonikum v kombinaci s pleťovou vodou Martina Gebhardt.

Martina Gebhardt Tonikum, Young & Active 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt Young & Active sa stará o potreby mladej zmiešanej pokožky vďaka obsahu upokojujúcich rastlinných výťažkov. Tonikum pokožku nielenže spoľahlivo dočistí, ale takisto upokojí, zabráni vzniku drobných zápalov a tým aj nedokonalostí a pupienkov.

Tonikum obsahuje množstvo výťažkov z medovky, ktorá má výborné upokojujúce a liečivé schopnosti. Zmiešanú pleť zjemní, zmierni začervenanie a súčasne stabilizuje funkcie mazových žliaz. Medovka v kombinácii s výťažkami z plodov čiernej ríbezle, sladkého drievka, prvosienky, rozmarínu a mnohých ďalších byliniek pokožku upokojuje a dezinfikuje.

Tonikum ľahko sťahuje pleťové póry a tak zodolňuje pokožku voči nečistotám z vonkajšieho okolia. Vďaka tomu sa pleť menej mastí, je menej náchylná na vznik nedokonalostí a získava zdravý pestovaný vzhľad. Obsiahnuté rastlinné extrakty zmiešanú pleť ošetrujú, chránia pred vznikom pupienkov aj pred známkami predčasného starnutia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol1), Melissa Officinalis Leaf Water1), Primula Veris Extract1), Ribes Nigrum Leaf Extract1), Ribes Nigrum Fruit Extract1), Glycyrrhiza Glabra Root Extract 1), Centaurea Cyanus Flower Extract1), Aroma2), Melissa Officinalis Leaf Oil1), Cymbopogon Schoenanthus Oil1), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil1), Geraniol3), Citronellol3), Linalool3), Citral3), Limonene3), Farnesol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Young & Active
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz