/    /    /    /  

Nobilis Tilia Třezalkový olej 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přípravky po opalování, Podrážděná pokožka, Tělové oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 134 Kč

Nobilis Tilia Třezalkový olej 20 ml

Třezalkový olej Nobilis Tilia je vynikající pro rehabilitační i aromaterapeutické masáže celého těla. Jeho vůně pomáhá uklidnit rozbouřenou mysl a navodit pocit klidu a pohody. Je vhodný k ošetření po nadměrném slunění a při spáleninách, k ošetření zanícených ran a pohmožděnin. Uvolňuje zatuhlé svaly.

Je bohatý na provitamin A, vitamin C a rutin. Tyto regenerační a antioxidační látky podporují pružnost a pevnost pokožky a zvyšují její odolnost. Rutin navíc pomáhá posilovat pevnost cévních stěn, a zlepšuje tak stav rozšířených žilek, které často způsobují nehezké začervenání v obličeji.

Olej je vytvořen macerací ručně sbíraných třezalkových květů v olivovém oleji. Získaný olej má sytou tmavou barvu a příjemné uklidňující aroma. Lze jej použít samostatně nebo smíchat s jinými rostlinnými či éterickými oleji. Lahvička je z fialového skla, jež chrání olej před oxidačním působením světla, a prodlužuje tak přirozeně jeho životnost. Přiložené kapátko usnadňuje přesnou aplikaci požadovaného množství.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehkou masáží rozetřete.

Upozornění: Olej může působit fotosenzitivně. Nepoužívejte jej proto raději při slunění.

Nobilis Tilia Třezalkový olej 20 ml

Ľubovníkový olej Nobilis Tilia je vynikajúci na rehabilitačné aj aromaterapeutické masáže celého tela. Jeho vôňa pomáha upokojiť rozbúrenú myseľ a navodiť pocit pokoja a pohody. Je vhodný na ošetrenie po nadmernom slnení a pri spáleninách, na ošetrenie zapálených rán a pomliaždenín. Uvoľňuje stuhnuté svaly.

Je bohatý na provitamín A, vitamín C a rutín. Tieto regeneračné a antioxidačné látky podporujú pružnosť a pevnosť pokožky a zvyšujú jej odolnosť. Rutín navyše pomáha posilňovať pevnosť cievnych stien, a zlepšuje tak stav rozšírených žiliek, ktoré často spôsobujú nepekné začervenanie v tvári.

Olej je vytvorený maceráciou ručne zbieraných kvetov ľubovníka v olivovom oleji. Získaný olej má sýtu tmavú farbu a príjemnú upokojujúcu arómu. Možno ho použiť samostatne alebo zmiešať s inými rastlinnými či éterickými olejmi. Fľaštička je z fialového skla, ktorý chráni olej pred oxidačným pôsobením svetla, a predlžuje tak prirodzene jeho životnosť. Priložená pipeta zjednodušuje presnú aplikáciu požadovaného množstva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Je nutné třezalkový olej před použitím naředit?

Prosím o informaci, zda je nutné třezalkový olej Nobilis Tilia před použitím na pokožku naředit. Jedná se mi ...

Vlastnosti

INCI: Hypericum Perforatum Flower Extract, Olea Europaea Fruit Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz