/    /    /    /  

Organic India Trikatu směs koření 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Koření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Organic India Trikatu směs koření 50 g

Směs koření Organic India Trikatu podporuje zdravé zažívání a pozitivně působí na celý zažívací trakt. Kombinace koření podle ajurvédy napomáhá vylučování žaludečních šťáv a trávicích enzymů, mírní pálení žáhy, ale také posiluje imunitu organismu a ulehčuje průběh onemocnění.

Spojení černého a dlouhého pepře společně se zázvorem aktivně zlepšuje zažívání, působí proti pálení žáhy a mírní nepříjemné pocity plného těžkého žaludku. Pravidelné užívání usnadňuje vstřebávání živin do organismu. Směs koření je tak vhodným podpůrným potravinovým doplňkem i při redukční dietě.

Kromě toho, díky vysokému obsahu antioxidantů posiluje koření odolnost organismu vůči stresu i onemocnění, působí jak preventivně, ale také zrychluje a ulehčuje průběh samotné nemoci.

Dávkování: 1/4 až 1/2 čajové lžičky koření konzumujte 1x denně před jídlem. Vydatně zapijte teplou vodou.

Organic India Trikatu směs koření 50 g

Zmes korenia Organic India Trikatu podporuje zdravé zažívanie a pozitívne pôsobí na celý zažívací trakt. Kombinácia korenia podľa ajurvédy napomáha vylučovaniu žalúdočných štiav a tráviacich enzýmov, mierni pálenie záhy, ale tiež posilňuje imunitu organizmu a uľahčuje priebeh ochorenia.

Spojenie čierneho a dlhého korenia spoločne so zázvorom aktívne zlepšuje zažívanie, pôsobí proti páleniu záhy a mierni nepríjemné pocity plného ťažkého žalúdka. Pravidelné užívanie uľahčuje vstrebávanie živín do organizmu. Zmes korenia je tak vhodným podporným potravinovým doplnkom aj pri redukčnej diéte.

Okrem toho, vďaka vysokému obsahu antioxidantov posilňuje korenie odolnosť organizmu voči stresu aj ochoreniu, pôsobí preventívne, ale tiež zrýchľuje a uľahčuje priebeh samotnej choroby.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Dlouhý pepř, Černý Pepř, Zázvor
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com