/    /    /    /  

Organic India Triphala, detoxikační čaj 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Ajurvédské čaje, Očista organismu
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
158
ks
Bez DPH 137 Kč

Organic India Triphala, detoxikační čaj 100 g

Detoxikační čaj Organic India Triphala skvěle pročišťuje organismus, vyplavuje nečistoty z těla a současně napomáhá jeho regeneraci. Pravidelná konzumace pomáhá správné činnosti zažívacího traktu, podporuje zdraví oběhového, dýchacího a vylučavacího ústrojí.

Kombinace plodů z embliky a vrcholáku pročišťuje nejenom trávicí trakt, ale také celé tělo. Detoxikuje celý organismus a napomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky. Pravidelná konzumace čaje je vhodným doplňkem při zdravé životosprávě, ale také pro ty, kdo často cestují a mají nepravidelný životní styl.

Čaj reguluje trávení, usnadňuje vstřebávání živin do organismu, naopak brání vstřebávání tuků. Také eliminuje nadýmání, ulevuje od nepříjemných pocitů těžkého žaludku a podporuje pravidelné vyprazdňování. Kromě toho, čaj je skvělým pomocníkem i při onemocnění dýchacího systému, při ekzémech i jiných kožních problémech. Pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem i nepravidelnou životosprávou.

Příprava: 1/2 až 1 čajovou lžičku zalijte 0,2 l horké převařené vody a nechte 10 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte medem. Pijte večer před spaním či ráno. Lze užívat až po dobu 1 roku.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Triphala, detoxikační čaj 100 g

Detoxikačný čaj Organic India Triphala skvele prečisťuje organizmus, vyplavuje nečistoty z tela a súčasne napomáha jeho regenerácii. Pravidelná konzumácia pomáha správnej činnosti zažívacieho traktu, podporuje zdravie obehového, dýchacieho a vylučovacieho ústrojenstva.

Kombinácia plodov z embliky a vrcholiaka prečisťuje nielen tráviaci trakt, ale aj celé telo. Detoxikuje celý organizmus a napomáha z neho vyplavovať škodlivé látky. Pravidelná konzumácia čaju je vhodným doplnkom pri zdravej životospráve, ale aj pre tých, ktorí často cestujú a majú nepravidelný životný štýl.

Čaj reguluje trávenie, uľahčuje vstrebávanie živín do organizmu, naopak bráni vstrebávaniu tukov. Tiež eliminuje nadúvanie, uľavuje od nepríjemných pocitov ťažkého žalúdka a podporuje pravidelné vyprázdňovanie. Okrem toho, čaj je skvelým pomocníkom aj pri ochorení dýchacieho systému, pri ekzémoch aj iných kožných problémoch. Pomáha telu lepšie sa vyrovnať so stresom a nepravidelnou životosprávou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Emblika lékařská1), Vrcholák myrobalánový1), Vrcholák tříslovinný1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: s příchutí
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com