/    /    /    /  

Weleda Trnkový sirup 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ostatní šťávy a sirupy, Dárky pro děti, Dárky pro ženy
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 260 Kč

Weleda Trnkový sirup 200 ml

Trnkový sirup Weleda posiluje organismus, chrání ho před stresem a vypjatými situacemi a dodává tělu životní sílu a energii. Sirup je mimořádně vhodný v obdobích rekonvalescence po úrazech či nemocech, při namáhavém stresujícím povolání i pro těhotné a kojící ženy.

Trnky jsou bohaté na vitamin C a třísloviny. Právě díky nim je Trnkový sirup vhodný i pro úpravu zažívání při nechutenství či průjmu. Vitamin C se postará o posílení imunity a zároveň dodává energii a chuť do života. Pozitivním způsobem ovlivňuje psychiku a navozuje dobrou náladu.

Pro výrobu bio trnkového sirupu se používají vyzrálé a ekologicky pěstované plody a šetrné metody zpracování, které mu zachovají lahodnou chuť.

Chutný sirup z přírody

Trnkový sirup Weleda se může zdát na první pohled neobvyklý, nicméně jeho tradice sahá stovky let do minulosti. Trnkový sirup má lahodnou ovocnou a mírně nakyslou chuť a příznivý vliv na zdraví organismu. Tento sirup neobsahuje syntetické ingredience, umělá dochucovadla ani konzervanty, skládá se pouze z trnkové šťávy spolu se šťávou z citronu pro dochucení. Díky tomu bude jistě chutnat celé rodině.

Zdravý sirup z trnek

Šťáva plodů trnky byla velice oblíbená již u našich prababiček pro své účinky na zdraví organismu. Trnkový sirup díky obsahu tříslovin podporuje správnou funkci trávicího systému, proto je možné jej využít při zažívacích obtížích, nechutenství či průjmech. Trnková šťáva je vhodná k pití každý den, můžete si ji vychutnat jen s vodou či sirup přimíchat například do vlažného čaje.

Posílení organismu

Trnkový sirup dokáže díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a stopových prvků posílit váš organismus, podporuje jeho odolnost, a tak je pití tohoto sirupu vhodné zejména v období únavy, stresu a duševního či fyzického vypětí.

Vitaminy a minerály

Sirup ale zároveň obsahuje také velké množství vitaminů, takže vašemu organismu dodává prospěšné látky nutné pro jeho správné fungování. Vitaminy jsou mocnými katalyzátory metabolických pochodů a jejich správný poměr v těle je důležitý. Pití trnkové šťávy má vliv nejen na vaši fyzickou stránku, ale zároveň příznivě ovlivňuje také vaši náladu. 

Použití: 2 polévkové lžíce Trnkového sirupu rozmíchejte ve vodě či vlažném čaji. Pijte nejlépe před spaním.

Weleda Trnkový sirup 200 ml

Trnkový sirup Weleda posilňuje organizmus, chráni pred stresom a  vypätými situáciami a dodáva telu životnú silu a energiu. Sirup je mimoriadne vhodný v obdobiach rekonvalescencie po úrazoch či chorobách, pri namáhavom stresujúcom povolaní aj pre tehotné a kojace ženy.

Trnky sú bohaté na vitamín C a triesloviny. Práve vďaka nim je Trnkový sirup vhodný aj pre úpravu zažívania pri nechutenstve či hnačke. Vitamín C sa postará o posilnenie imunity a zároveň dodáva energiu a chuť do života. Pozitívnym spôsobom ovplyvňuje psychiku a navodzuje dobrú náladu.

Pre výrobu BIO trnkového sirupu sa používajú zrelé a ekologicky pestované plody, ako aj šetrné metódy spracovania, ktoré zachovajú lahodnú chuť.
 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Cukr, Šťáva z plodů trnky1), Citronová šťáva1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu, únava

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz