/    /    /    /    /  

Dr. Bronner´s Tuhé mýdlo Lavender 34 g

Značka:
Množství: 34 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 140 g / 169 Kč
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přípravky do koupele
Certifikáty: NATRUE, LEAPING BUNNY, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
44
ks
Bez DPH 36 Kč
19 bodů ks

Dr. Bronner´s Tuhé mýdlo Lavender 34 g

Tuhé mýdlo Dr.Bronner's Lavender má příjemnou vůni levandule a je vyrobeno z kvalitních rostlinných olejů pěstovaných v ekologickém či fair trade zemědělství. Hodí se na pokožku celého těla, a můžete si s ním umýt dokonce i vlasy. Vytvoří jemnou pěnu, která pokožku perfektně umyje, a zároveň o ni pečuje.

Základem mýdla jsou zmýdelněné oleje z kokosu či palmy, které vytvoří jemnou pěnu, která pokožku dokonale zbaví nečistot i nadbytečného mazu, aniž by ji vysušila, či dokonce podráždila. Mořská sůl nejen podpoří zklidnění pokožky, ale zároveň ji spolu s rostlinnými oleji ochrání před vysušením.

Konopný, olivový či jojobový olej je bohatý na výživné látky, ať už vitaminy, minerály, nebo nenasycené omega-3 a 6 mastné kyseliny. Působí proti zánětům a mají výborné regenerační účinky, takže mýdlo můžete bez obav použít i na vysušenou, ekzematickou či aknózní pokožku. Levandulový olej mýdlu dodává příjemnou, uklidňující vůni a zároveň působí protizánětlivě.

Použití: Mýdlo namočte a v dlaních napěňte. Díky čistě přírodnímu složení ho můžete použít na pokožku celého těla i obličeje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Coconut Oil1), Palm Oil1), Sodium Hydroxide, Water, Olive Oil1), lavandin extract, Hemp Oil2), Jojoba Oil2), Lavender Extract, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol
1) Fair Trade, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
vůně - druh: levandule

Výrobce

Dr. Bronner's Magic Soaps
P.O. Box 28
92033 Escondido, Californie
Spojené Státy Americké
tel: (760) 743-2211
www.drbronner.com