/    /    /    /    /  

Dr. Bronner´s Tuhé mýdlo Teatree 140 g

Značka:
Množství: 140 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přípravky do koupele
Certifikáty: BDIH, NATRUE, LEAPING BUNNY, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč
60 bodů ks

Dr. Bronner´s Tuhé mýdlo Teatree 140 g

Čisté přírodní mýdlo Dr. Bronner's s Tea Tree je vyrobeno z kvalitních surovin, které o pokožku bohatě pečují. Kombinace bio panenského kokosového, olivového, jojobového a konopného oleje spolu s čistými esenciálními oleji dá vzniknout jedinečnému mýdlu. Tvoří jemnou pěnu, která osvěží a zregeneruje, pokožka bude hebká a sametová na dotek.

Odkud pochází jednotlivé hlavní složky? Konopný bio olej je od kanadského Fair Trade dodavatele Farmer Direct. Kokosový bio olej pochází z Fair Trade projektu Serendipol na Srí Lance. Olivový bio olej se získává v Palestině a Israeli v rámci Fair Trade projektů Canaan – West Bank a Sindyanna – Nazareth. Palmový bio olej pochází z Fair Trade projektu v Ghaně, který je pod správou organizace NGO Fearless Planet.

Tuhé mýdlo je dostupné ve variantách: Peppermint - máta, Lavender - levandule, Almond - mandle, Tea Tree - čajovník, Eucalyptus - eukalypt, Mild / Baby - bez parfemace pro alergiky a nejmenší, Rose - růže, Citrus Orange - citron a pomeranč

Použití: Mýdlo namočte a v dlaních napěňte. Díky čistě přírodnímu složení ho můžete použít na pokožku celého těla i obličeje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Organic Coconut Oil1), Organic Palm Oil1), Sodium Hydroxide, Water, Tea Tree Extract, Organic Olive Oil1), Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Salt, Citric Acid, Tocopherol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
přebal: papírový
vůně - druh: čajovník

Výrobce

Dr. Bronner's Magic Soaps
P.O. Box 28
92033 Escondido, Californie
Spojené Státy Americké
tel: (760) 743-2211
www.drbronner.com