/    /    /    /  

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 90 g / 299 Kč
Kategorie: Tuhé deodoranty, Deodoranty pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 100 g

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitive je přírodním produktem pro ochranu před nadměrným pocením a zápachem. Jedná se o nejčistší formu deodorantu se stoprocentním obsahem vysokomolekulárních minerálních solí, které spolehlivě chrání před nepříjemným pocením a jeho důsledky, avšak nepronikají do hlubších vrstev pokožky a neucpávají její póry, a proto se není třeba obávat potenciálních negativních účinků na zdraví.

Deodorant ve formě tuhého krystalu je vhodný i na tu nejcitlivější pokožku, protože neobsahuje žádné nadbytečné přidané ingredience či dráždivé látky. Nezpůsobuje zarudnutí pokožky ani nepříjemné svědění. Je zcela bez parfemace, proto je vhodný jak pro ženy, tak pro muže, a jeho aroma se tak nemísí s vaším oblíbeným parfémem či vůní.

Použití je velice snadné a pohodlné, díky kompaktní velikosti se snadno vejde do každého příručního zavazadla a je vhodnou alternativou i na cestování. Nezpůsobuje vznik nežádoucích bílých skvrn na oblečení a díky jemné minerální struktuře nelepí. Citlivá pokožka podpaží tak zůstává dokonale chráněná a svěží efekt přetrvává po celý den.

Použití: Před použitím krystal navlhčete pod tekoucí vodou a následně jemně potřete pokožku podpaží a všech dalších oblastí zvýšeného pocení.

Upozornění: Nepoužívejte na poškozenou či podrážděnou pokožku!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ammonium Alum
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de