/    /    /    /  

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 90 g

Značka:
Množství: 90 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 g / 249 Kč
Kategorie: Tuhé deodoranty, Deodoranty pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 90 g

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv je skvělou přírodní variantou pro ochranu před nadměrným pocením, jenž je vhodná i pro velice citlivou pokožku. Složení tohoto deodorantu neobsahuje žádné přidané či potenciálně alergizující látky, proto nezpůsobuje reakce z přecitlivělosti a nedráždí pokožku.

Krystal je formován vysokomolekulárními minerálními solemi, které nepronikají do pórů kůže, nevstřebávají se do organismu a neovlivňují metabolismus pokožky. Je zcela bez parfemace, díky čemuž je vhodný pro ženy i muže a skvěle se kombinuje s vaší oblíbenou vůní. Utvoří na kůži film s velmi jemnou texturou, která chrání pokožku a zabraňuje množení bakterií rozkládajících pot.

Použití krystalu je skutečně pohodlné a díky tuhé konzistenci se nemusíte obávat vzít ho s sebou na cesty. Uzavíratelný obal zabrání znečištění obsahu a deodorant tak můžete nosit každý den v tašce či kabelce. Deodorant nezpůsobuje vznik bílých skvrn na oblečení, spolehlivě vás ochrání před nadměrným pocením a dodá pocit svěžesti po celý den.

Použití: Před použitím krystal navlhčete pod tekoucí vodou a následně jemně potřete pokožku podpaží a všech dalších oblastí zvýšeného pocení.

Upozornění: Nepoužívejte na poškozenou či podrážděnou pokožku!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ammonium Alum
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de