/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Túje 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Túje 10 ml

Nobilis Tilia Túje je čistý éterický olej bez přidaných látek vyráběný v lékopisné kvalitě. Vůně éterického oleje z túje je mírně kořeněná s lece nahořklými tóny a věrně připomíná šalvěj. Jeho účinky jsou velice silné a pro vysoký obsah ketonů je nutná při manipulaci s tímto olejem zvýšená opatrnost.

Silice z túje má silný antirevmatický účinek, zmírňuje známky chronického zánětu a celkově ulevuje od obtíží spojených s dlouhodobými onemocněními kloubů. Éterický olej z túje má příznivý vliv také při zánětech močového měchýře a močových cest a působí močopudně.

Túje má proto vliv i při otocích a příznacích nadměrného zadržování vody, kdy podporuje její vylučování a obnovení správné rovnováhy tekutin v těle. Díky mukolytickým účinkům túje podporuje vykašlávání a rozpouštění hlenu, a tím i rychlé odplavování mikroorganismů z dýchacího traktu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz