/    /    /    /  

Organic India Tulsi 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Dýchání, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Tulsi 60 kapslí

Rostlinné kapsle Organic India Tulsi podporují obranyschopnost organismu a posilují jej vůči negativním dopadům stresu díky obsahu bazalky posvátné. Ta pomáhá udržet psychické i fyzické zdraví, zvyšuje odolnost a současně působí jako přírodní antioxidant. Tělo je tak ochráněno před negativním vlivem volných radikálů a je odolnější vůči známkám předčasného stárnutí.

Tulsi neboli bazalka posvátná je skvělým pomocníkem pro posílení celého organismu. Pomáhá preventivně i při nachlazení, kdy urychluje a zlehčuje jeho průběh. Kromě toho, činí tělo odolnější vůči infekcím, ale také pomáhá lépe se vyrovnat se stresem a zátěžovými situacemi. Pravidelná konzumace kapslí dodává tělu novou energii i životní sílu a posiluje jej. Také přispívá ke správnému metabolismu tuků, upravuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi.

Dávkování: Užívejte 1- 2 kapsle 1- 2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Tulsi 60 kapslí

Rastlinné kapsule Organic India Tulsi podporujú obranyschopnosť organizmu a posilňujú ho voči negatívnym dopadom stresu vďaka obsahu bazalky posvätnej. pomáha udržať psychické i fyzické zdravie, zvyšuje odolnosť a súčasne pôsobí ako prírodný antioxidant. Telo je tak ochránené pred negatívnym vplyvom voľných radikálov a je odolnejšie voči známkam predčasného starnutia.

Tulsi, čiže bazalka posvätná, je skvelým pomocníkom pre posilnenie celého organizmu. Pomáha preventívne aj pri prechladnutí, kedy urýchľuje a zľahčuje jeho priebeh. Okrem toho, robí telo odolnejším voči infekciám, ale tiež pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom a záťažovými situáciami. Pravidelná konzumácia kapsúl dodáva telu novú energiu aj životnú silu a posilňuje ho. Tiež prispieva k správnemu metabolizmu tukov, upravuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bazalka posvátná1), Bazalka pravá1), Rostlinné kapsle
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com