/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tužící sprej s myrhou a pivem 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tužidla na vlasy
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
254
ks
Bez DPH 210 Kč

Nobilis Tilia Tužící sprej s myrhou a pivem 200 ml

Tužící sprej Nobilis Tilia pečuje o suché poškozené vlasy díky obsahu výtažků z myrhy a piva. Sprej obsahuje množství regeneračních látek, které pečují nejenom o vlasy, ale i o samotnou vlasovou pokožku, podporují zdravý růst nových vlasů a zároveň obnovují strukturu těch stávajících.

Tužící sprej nejenom že dodává vlasům požadovaný tvar, ale také o ně pečuje díky obsahu výtažků z myrhy. Ta má skvělé antibakteriální účinky, vlasy posiluje a chrání před poškozením. V kombinaci s výtažky z piva, bohatými na množství vitaminů a dalších živin, eliminuje lámání a třepení vlasů, naopak je zpevňuje a podporuje zdravý růst. Při pravidelné aplikaci jsou vlasy posíleny, jsou odolnější vůči poškození horkým vzduchem i barvením a zároveň získávají zdravý lesk a pěstěný vzhled.

Použití: Potřebné množství spreje aplikujte rovnoměrně do délek vlasů. Vlasy poté upravte podle zvyku.

Tip: Tužící sprej můžete použít jako regenerační kúru či jako náhradu středně tužícího laku na vlasy.

Nobilis Tilia Tužící sprej s myrhou a pivem 200 ml

Tužiaci sprej Nobilis Tilia ošetruje suché poškodené vlasy vďaka obsahu výťažkov z myrhy a piva. Sprej obsahuje množstvo regeneračných látok, ktoré ošetrujú nielen vlasy, ale aj samotnú vlasovú pokožku, podporujú zdravý rast nových vlasov a zároveň obnovujú štruktúru tých existujúcich.

Tužiaci sprej nielenže dodáva vlasom požadovaný tvar, no takisto ich ošetruje vďaka obsahu výťažkov z myrhy. Tá má výborné antibakteriálne účinky, vlasy posilňuje a chráni pred poškodením. V kombinácii s výťažkami z piva, bohatými na množstvo vitamínov a ďalších živín, eliminuje lámanie a štiepenie vlasov, naopak, spevňuje ich a podporuje zdravý rast. Pri pravidelnej aplikácii sú vlasy posilnené, odolnejšie voči poškodeniu horúcim vzduchom aj farbením a zároveň získavajú zdravý lesk a pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Tužící sprej | 6.11.2014 20:33:15 | Lůca

Sprej tuží opravdu velmi dobře, ale na mé jemné vlasy není vůbec vhodný. Velmi rychle jsou umaštěné, zplihlé a nevypadají hezky.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Beer, Glucose, Commiphora Myrrha Resin Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz