/    /    /    /    /    /  

Logona Tužka na oči 02 černá 1,14 g

Značka:
Množství: 1,14 g
Kategorie: Oční stíny v tužce
Certifikáty: NATRUE, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Logona Tužka na oči 02 černá 1,14 g

Černá kajalová tužka Logona 02 Black má jemnou krémovou texturu, se kterou snadno vytvoříte precizní tenké linky i odvážné kouřové líčení. Díky obsahu vosků a přírodních minerální pigmentů má tužka sytou černou barvu, která dlouho odolává setření či rozmazání.

Kajalová tužka má krémovou konzistenci díky obsahu olejů a vosků. Snadno se s ní pracuje a lehce se nanáší, aniž by bylo třeba na hrot tužky výrazně tlačit. S kajalovou tužkou Logona tak snadno vytvoříte líčení, aniž by došlo k podráždění očí.

Kromě pečujících olejů obsahuje kajalová tužka také výtažky z klikvy a jablečných semínek. Ty jsou bohaté na vitamíny a antioxidanty, které citlivé oční okolí zklidňují a chrání ho před podrážděním, Díky tomu je tužka vhodná i pro citlivé oči či nositelky kontaktních čoček.

Použití: Kajalovou tužku aplikujte v tenké lince podél linie horních a/nebo spodních řas. Tužku můžete použít i k dokreslení obočí.

Logona Tužka na oči 02 černá 1,14 g

Čierna kajalová ceruzka Logona 02 Black má jemnú krémovú textúru, s ktorou ľahko vytvoríte precízne tenké linky i odvážne dymové líčenie. Vďaka obsahu voskov a prírodných minerálnych pigmentov ceruzka sýtu čiernu farbu, ktorá dlho odoláva zotretiu či rozmazaniu.

Kajalová ceruzka krémovú konzistenciu vďaka obsahu olejov a voskov. Ľahko sa s ňou pracuje a ľahko sa nanáša bez toho, aby bolo treba na hrot ceruzky výrazne tlačiť. S kajalovou ceruzkou Logona tak ľahko vytvoríte líčenie bez toho, aby došlo k podráždeniu očí.

Okrem ošetrujúcich olejov obsahuje kajalová ceruzka tiež výťažky z kľukvy a jablčných semienok. Tie sú bohaté na vitamíny a antioxidanty, ktoré citlivé očné okolie upokojujú a chránia ho pred podráždením. Vďaka tomu je ceruzka vhodná aj pre citlivé oči alebo nositeľky kontaktných šošoviek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Palm Glycerides, Rhus Succedanea Fruit Wax, Alaria Esculenta Extract, Pyrus Malus Seed Extract, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Quartz Powder, Amethyst Powder, Amber Powder, Mica, CI 77268, CI 77491, CI 77492, CI 77499
i
i

barva: černá
obal: dřevěný
přebal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz