/    /    /    /    /  

Chimpanzee Tyčinka Energy - Apricot bar 55 g

Značka:
Množství: 55 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Zdravé tyčinky, Dárky pro muže
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
39
ks
Bez DPH 34 Kč

Chimpanzee Tyčinka Energy - Apricot bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy -  Apricot Bar je plná vláčných a sladce šťavnatých meruněk. Díky svému výživnému složení plnému sušeného ovoce, vloček a obilovin je vhodná nejen k doplnění energie po sportovním výkonu, ale také během dne jako zdravá svačinka.

Kromě meruněk základ tyčinky tvoří ovesné vločky a rýžové lupínky. Ty jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Lupínky dále mají velký podíl vlákniny, která je důležitá pro bezproblémové zažívání, a vitaminů z řady B. Tyto mikroživiny jsou esenciální pro správné fungování metabolismu.

Sladkou chuť energetické tyčince dodávají rýžový sirup a ječmenný slad. Ty obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále jsou tato přírodní sladidla bohatá na vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu. 

Upozornění: Výrobek obsahuje možné alergeny lepek a sóju.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Dried Apricots (17 %) , Rice Syrup, Soy Flour, Apricot Paste (Cane Sugar,Aplle Purée, Apricot Purée, Water, Gelling Pectin, Acidifier Citric Acid, Natural Flavour) (12 %) , Whole Oats, Roasted Soybeans, Rice Crisps (Rice Flour, Glucose Syrup, Barley Malt Extract), Evaporated Cane Juice, Barley Malt, Rape Oil, Acidifer Citrid Acid
i
i

obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com