/    /    /    /    /  

Chimpanzee Tyčinka Energy Beet Root - Carrot bar 55 g

Značka:
Množství: 55 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zdravé tyčinky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
39
ks
Bez DPH 34 Kč

Chimpanzee Tyčinka Energy Beet Root - Carrot bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Beet Root - Carrot Bar je zajímavou chuťovou kombinací červené řepy, mrkve, manga, pikantního zázvoru a svěží máty. Výživné složení plné sušeného ovoce, zeleniny a obilovin jí dává nejen skvělou chuť, ale také vynikající výživovou hodnotu.

Základ tyčinky tvoří jáhlové lupínky, které jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny, která je důležitá pro bezproblémové zažívání, a vitaminů řady B napomáhající správnému fungování metabolismu. Lupínky jsou přirozeně bezlepkové, nezatěžují tedy trávící soustavu a jsou vhodné i pro celiaky.

Tyčince dodává sladkou chuť rýžový sirup a melasa. Tato přírodní sladidla obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále obsahují vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu. 

Řepa a mrkev jsou bohaté na vlákninu, minerální látky a vitaminy. Napomáhají správnému fungování zažívání, podporují imunitní systém a celkovou očistu organismu. 

Upozornění: Výrobek obsahuje možný alergen sóju.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Organic Rice Syrup (19 %) , Soy Flour (16 %) , Organic Soy Fat (12 %) , Coarse Grain Soy Flour (11 %) , Millet Crisps (9 %) , Organic Evaporated Cane Juice 1) (7 %) , Dried Beetroot (6 %) , Dried Carrot (6 %) , Organic Mollases (5 %) , Dried Mango (3 %) , Grind Ginger, Mint, Salt
1) Fair Trade
i
i

obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com