/    /    /    /    /  

Chimpanzee Tyčinka Energy Cashew Caramel bar 55 g

Značka:
Množství: 55 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Zdravé tyčinky, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
39
ks
Bez DPH 34 Kč

Chimpanzee Tyčinka Energy Cashew Caramel bar 55 g

Rozmazlete svoje chuťové buňky tyčinkou Chimpanzee Energy Cashew Caramel Bar! Kromě skvělé chuti jemných a rozplývajících se kešu oříšků spolu se žvýkavě vláčným karamelem má i velké množství výživových benefitů. Energetická tyčinka je díky výživnému složení vhodná nejen když vás přepadne chuť na něco dobrého, ale také na doplnění energie po sportu, či jako zdravá svačinka.

Základ tyčinky tvoří ovesné vločky a jáhlovo- rýžové lupínky. Ty jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny, které jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny a vitaminy řady B důležité pro správné fungování metabolismu. Vločky i lupínky jsou přirozeně bezlepkové, nezatěžují tedy trávící soustavu a jsou vhodné i pro celiaky.

Kešu oříšky jsou plné tzv. zdravých tuků a nenasycených mastných kyselin. Ořechy jsou také vynikajícím zdrojem železa, zinku, selenu a dalších minerálních látek. Hořkosladkou tečkou chuti jsou kakaové boby, které podporují koncentraci a dodávají energii pro fyzický i psychický výkon.

Upozornění: Obsahuje sóju a ořechy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soy Flour, Rice Syrup, Whole Oats Gluten Free, Millet-Rice Crisps (Millet, Corm Rice, Cane Syrup), Cashew (8 %) , Roasted Soybeans, Rape Oil, Evaporated Cane Juice, Caramel Paste (Sugar, Glucose Syrup, Condensed Milk, Caramel, Starch), Roasted Cocoa Beans
i
i

obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com