/    /    /    /    /  

Chimpanzee Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar 55 g

Značka:
Množství: 55 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Zdravé tyčinky, Dárky pro muže
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
39
ks
Bez DPH 34 Kč

Chimpanzee Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar 55 g

Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar Chimpanzee nastartuje vaši energii díky lahodné kombinaci datlí s jemnou čokoládou. Porci kvalitních rostlinných bílkovin zajišťují ovesné vločky. Tyčinka je ideální pro regeneraci a doplnění energie po sportovním výkonu, ale i jako zdravá svačinka kdykoliv během dne.

Datle s rýžovým sirupem a ječmenným sladem dodávají tyčince přirozeně sladkou chuť. Sacharidy v nich obsažené se do krve vstřebávají postupně, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a antioxidantů dokáží snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu.

Ovesné vločky jsou lehce stravitelné, mají velký obsah rozpustné vlákniny, která napomáhá usměrňovat obsah cholesterolu a glukózi v krvi. Dále jsou bohaté na proteiny, nenasycené mastné kyseliny a vitaminy z řady B. Tyto výživné látky jsou nezbytné pro regeneraci svalové hmoty a správné fungování organismu.

Upozornění: Výrobek obsahuje sóju.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rice Syrup, Roasted Soybeans, Dates (12 %) , Chocolate Chips (Cocoa Mass, Sugar, Cocoa Butter) (11 %) , Whole Oats, Soy Flour, Chocolate Rice Crisps (Rice Flour, Glucose Syrup, Fat Reduced Cocoa Powder, Barley Malt Extract), Soy Fat, Evaporated Cane Juice, Barley Malt
i
i

obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com