/    /    /    /  

Alva Tyčinka na akné, Rhassoul 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Kosmetika na akné
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 189 Kč

Alva Tyčinka na akné, Rhassoul 5 ml

Tyčinka na akné Alva Rhassoul dezinfikuje akné a napomáhá jeho rychlejšímu hojení a regeneraci pokožky. Antiseptické oleje a bylinné výtažky pupínek vysuší, zmírní jeho začervenání a hlavně zabrání dalšímu šíření infekce.

Hlavní účinnou látkou tyčinky je tea tree olej. Ten je výborným antiseptickým pomocníkem, který akné nejen vysuší, ale také zmírní podráždění pokožky a zabrání vzniku dalších pupínků. Výborné dezinfekční účinky má i levandule, která navíc postiženou pokožku zklidňuje. Díky tomu není oblast kolem pupínku tolik začervenalá a tím pádem tolik viditelná.

O následnou regeneraci pokožky se postará balmín metlatý. Ten napomáhá jak regeneraci pokožky po akné, tak brání jeho opětovnému návratu. Díky účinné kombinaci těchto olejů je tyčinka na akné mimořádně vhodná k ošetření hlubokých pupínků, které se opakovaně podebírají a mokvají. Oleje pupínek vysuší a urychlí regeneraci postiženého místa.

Použití: Malé množství tekutiny aplikujte za pomoci vatové tyčinky lokálně na postižená místa. Opakujte, dokud se akné či nedokonalosti nezahojí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Malaleuca Alternifolia Oil1), Lavandula Angustifolia Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Limonene, Citral, Linalool, Coumarin
1) Made using organic ingredients
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť
užití: vnější

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de