/    /    /    /    /  

Chimpanzee Tyčinka Protein Bar Peanut Butter 45 g

Značka:
Množství: 45 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zdravé tyčinky
Certifikáty: BIO, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
49
ks
Bez DPH 43 Kč

Chimpanzee Tyčinka Protein Bar Peanut Butter 45 g

Tyčinka Chimpanzee Protein Bar Peanut Butter je díky svému přírodnímu výživnému složení vhodná nejen k doplnění energie po náročném fyzickém výkonu, ale také jako zdravá a chutná svačinka kdykoli během dne, kdy vás přepadne neodolatelná touha po nečem sladkém. Díky obsahu arašídů a karamelovo-arašídové pasty má totiž tyčinka skvělou chuť, a proto může směle nahradit různé nezdravé pochutiny.  

Tyčinka obsahuje datle, které jsou skvělým prostředkem, jak efektivně a zdravě zažehnat hlad po náročném fyzickém výkonu. Obsahují mnoho vitaminů, vápník, železo,draslík a ještě dvě další, velmi prospěšné látky. Jednou z nich je tryptofan - aminokyselina, která je nezbytná k vytváření hormonu serotoninu, jenž zajišťuje hluboky a klidný spánek a podporuje dobrou náladu a soustředěnost. Druhou z látek je kyselina D-pantothenová, která podporuje psychickou a fyzickou kondici, vitalitu a soustředění.

Obsažený rýžový sirup je bohatý na sacharidy, které se do krve vstřebávají postupně a nezpůsobují kolísání hladiny glukózy v krvi, které pak má za následek chutě na sladké. Rýžový protein má vysoký obsah esenciálních i neesenciálních aminokyselin nezbytných pro syntézu bílkovin a regeneraci a růst svalů.

Upozornění: Obsahuje mléko a ořechy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Datle1), Rýžový protein1) (20 %) , Rýžový sirup2), Arašídy1) (12 %) , Raw arašídové máslo1), Javorový sirup1)
1) Bio, 2) Organic agriculture
i
i

obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com