/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tymián bio b.s.linalool 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Tymián bio b.s.linalool 5 ml

Nobilis Tilia Tymián bio je čistá přírodní rostlinná silice bez přidaných syntetických látek vyráběná v bio a lékopisné kvalitě. Typická vůně tymiánu je charakteristická intenzivními bylinnými a kořeněnými tóny a má dlouhodobý stimulační efekt na tělo i mysl.

Éterický olej z tymiánu posiluje funkce celého organismu a je zaměřen na jeho psychickou i fyzickou stránku. Působí zejména proti infekcím dýchacího traktu a oceníte jej v období zvýšeného výskytu rýmy a nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty a stimuluje vylučování hlenu.

Tymián má vliv také na záněty dýchacího a močopohlavního systému. Působí podpůrně a brání množení bakterií. Zároveň posiluje srdeční činnost a krevní oběh. Zmírňuje i chronické bolesti kloubů a přinásí uvolnění. Rozptyluje špatnou náladu a melancholii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz