/    /    /    /  

Nobilis Tilia Univers 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Univers 10 ml

Nobilis Tilia Univers je směs čistých éterických olejů s velmi univerzálním použitím, která jistě najde místo ve vaší domácí lékárničce. Tato kompozice rostlinných silic je vhodná pro vnější použití (po naředění), zejména pak na zarudlou či podrážděnou kůži. Je skvělým pomocníkem při poštípání hmyzem či popáleninách.

Směs Univers působí také jeko prevence proti klíšťatům. Hlavní složkou je éterický olej z levandule a tea tree. Levandule má významné zklidňující účinky na pokožku, zmírňuje podráždění a nepříjemné svědění. Má mírně chladivý efekt a zmenšuje otoky.

Olej z tea tree má silný dezinfekční a antibakteriální účinek, zároveň podporuje regenerační schopnost tkání a posiluje lokální prokrvení. Je výborným antiseptikem a používá se zejména na drobné ranky a oděrky. Je vhodný také na pokožku trpící akné či jinými kožními onemocněními.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs rostlinných éterických olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz