/    /    /    /  

Klar Univerzální čistič 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 125 ml / 37 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
85
ks
Bez DPH 70 Kč

Klar Univerzální čistič 500 ml

S univerzálním čističem Klar umyjete téměř celou domácnost. Díky šetrnému a přesto účinnému přírodnímu složení je čistič vhodný pro mytí všech povrchů, včetně lakovaného dřeva, skla i plastu.

Obsažený přírodní tenzid Lauryl Polyglucose je vyráběn z kokosového či palmového oleje. Díky tomu účinně odstraní nečistoty i mastnotu a  zároveň je šetrný jak k vašim rukám, tak k životnímu prostředí. Při kontaktu s vodou se tenzid začne rozpadat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě a stává se tak snadno rozložitelným.

Univerzální čistič Klar je výborným pomocníkem pro celou domácnost, se kterým umyjete téměř všechny povrchy a zároveň ušetříte životní prostředí.

Použití: 1 odměrku univerzálního čističe rozmíchejte ve 2 litrech teplé vody.

Klar Univerzální čistič 500 ml

S univerzálnym čističom Klar umyjete takmer celú domácnosť. Vďaka šetrnému a napriek tomu účinnému prírodnému zloženiu je čistič vhodný na umývanie všetkých povrchov, vrátane lakovaného dreva, skla i plastu.

Obsiahnutý prírodný tenzid Lauryl Polyglucose je vyrábaný z kokosového či palmového oleja. Vďaka tomu účinne odstráni nečistoty aj mastnotu a zároveň je šetrný ako k vašim rukám, tak aj k životnému prostrediu. Pri kontakte s vodou sa tenzid začne rozpadať na látky prirodzene sa vyskytujúce v prírode a stáva sa tak ľahko rozložiteľným.

Univerzálny čistič Klar je výborným pomocníkom pre celú domácnosť, s ktorým umyjete takmer všetky povrchy a zároveň šetríte životné prostredie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Alcohol Denat., Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Chloride
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de