/    /    /    /  

Bio-D Univerzální čistič

Značka:
Množství: 500 ml náplň
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 500 ml rozprašovač / 108 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
87
ks
Bez DPH 72 Kč

Bio-D Univerzální čistič

Univerzální čistič Bio-D je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, ale i v garáži a dílně. Rostlinné tenzidy společně s éterickými oleji účinně odstraní bakterie a zároveň jsou jemné a hypoalergenní, nedráždí pokožku ani nezatěžují životní prostředí.

Univerzální čistič lze použít pro pravidelnou údržbu povrchů v domácnosti, včetně plastů, skla, linolea i lakovaných či jinak ošetřených dřevěných povrchů. Rostlinné tenzidy v kombinaci s kyselinou citronovou a citrusovým esenciálním olejem lehce rozpustí nečistoty a současně čištěný povrch vydezinfikují. Na rozdíl od běžných čističů, sprej neobsahuje chlor ani jiné chemické látky, které nepříjemně zapáchají, naopak příjemně voní díky obsahu éterických olejů.

Použití: Rovnoměrně aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Poté setřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Nepoužívejte na povrchy z umělého mramoru a pískovce. Skladujte mimo dosah dětí!

Bio-D Univerzální čistič

Univerzálny čistič Bio-D je vhodný pre ošetrenie a dezinfekciu všetkých povrchov v domácnosti, ale aj v garáži a dielni. Rastlinné tenzidy spoločne s éterickými olejmi účinne odstránia baktérie a zároveň sú jemné a hypoalergénne, nedráždia pokožku ani nezaťažujú životné prostredie.

Univerzálny čistič je možné použiť pre pravidelnú údržbu povrchov v domácnosti, vrátane plastov, skla, linolea i lakovaných či inak ošetrených drevených povrchov. Rastlinné tenzidy v kombinácii s kyselinou citrónovou a citrusovým esenciálnym olejom ľahko rozpustí nečistoty a súčasne čistený povrch vydezinfikujú. Na rozdiel od bežných čističov, sprej neobsahuje chlór ani iné chemické látky, ktoré nepríjemne zapáchajú, naopak príjemne vonia vďaka obsahu éterických olejov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Anionic Tensides, Non-Ionic Tensides, Sodium Chloride, Citric Acid, Lactic Acid, Citrus Sinensis Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz