/    /    /    /  

Yellow and Blue Univerzální čistič z mýdlových ořechů 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 49 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Yellow and Blue Univerzální čistič z mýdlových ořechů 1 l

Univerzální čistič z mýdlových ořechů Yellow and Blue je všestranným pomocníkem do každé domácnosti. Spolehlivě si poradí s nečistotami i mastnotou a zároveň je velice šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Jednoduché přírodní složení na základě rostlinných látek myje hladké povrchy celé domácnosti, jako jsou například dlaždice, dřevěné podlahy, okna či umyvadla a vany.

Základ čističe tvoří rostlinné tenzidy a výtažky z mýdlových ořechů bohaté na saponin. Tyto dvě látky vytvoří při kontaktu s vodou krémovou pěnu, která si bez problému poradí s nečistotami, mastnotou i odolnou špínou. Díky jednoduchému složení má čistič všestranné využití v kuchyni, koupelně i dílně. Můžete jej bez obav použít na všechny povrchy v domácnosti kromě surového neošetřeného dřeva.

Univerzální čistič neobsahuje žádné přidané chemikálie a mohou jej používat i osoby s přecitlivělou pokožkou náchylnou k alergiím a podráždění. Přírodní složení čističe zaručuje šetrnost nejen k pokožce rukou a k čištěnému povrchu, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Dávkování: 1 polévkovou lžíci čističe rozmíchejte v 1,5 litru teplé vody. Při silnějším znečištění aplikujte přímo na znečištěný povrch a za pomoci houbičky či hadříku vyčistěte. Poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Nepoužívejte na surové neošetřené dřevo. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Univerzální čistič z mýdlových ořechů 1 l

Univerzálny čistič z mydlových orechov Yellow and Blue je všestranným pomocníkom do domácnosti. Spoľahlivo si poradí s nečistotami aj mastnotou a zároveň je veľmi šetrný k pokožke rúk aj životnému prostrediu. Jednoduché prírodné zloženie na základe rastlinných látok umýva povrchy celej domácnosti, ako sú napríklad dlaždice, drevené podlahy, okná či umývadlá a vane.

Základ čističa tvoria rastlinné tenzidy a výťažky z mydlových orechov bohaté na saponín. Tieto dve látky vytvoria pri kontakte s vodou krémovú penu, ktorá si bez problémov poradí s nečistotami, mastnotou aj odolnou špinou. Vďaka jednoduchému zloženiu má čistič všetranné využitie v kuchyni, kúpeľni aj dielni. Môžete ho bez obáv použiť na všetky povrchy v domácnosti okrem surového neošetreného dreva.

Univerzálny čistič neobsahuje žiadne pridané chemikálie a môžu ho používať aj osoby s precitlivelou pokožkou náchylnou na alergie a podráždenie. Prírodné zloženie čističa zaručuje šetrnosť nielen k pokožke rúk a čistenému povrchu, ale takisto k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rostlinný tenzid, Extrakt z mýdlových ořechů, Rostlinná silice
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz