/    /    /    /  

Planet Pure Univerzální tekutý koncentrovaný čistič 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Planet Pure Univerzální tekutý koncentrovaný čistič 510 ml

Univerzální koncentrovaný čistič Planet Pure s příjemnou vůní pomerančů všestranně využijete v celé domácnosti. Díky šetrnému přírodnímu složení můžete čistič použít pro ošetření všech povrchů, s výjimkou ušlechtilého dřeva.

Za pomoci univerzálního čističe uklidíte doslova celou domácnost, vyperete prádlo a vyčistíte zažrané skvrny na oblečení, koberci i sedačce. Univerzální čistič je po naředěný vhodný pro ošetření, umytí i odmaštění všech typů povrchů, jedinou výjimku tvoří ušlechtilé nelakované dřevo. Navíc, díky kvalitnímu složení nebudete zatěžovat životní prostředí. Koncentrát si při styku s vodou ihned začne rozkládat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě.

Použití: Při praní aplikujeme 25 ml koncentrátu na 3 kg prádla. Pro odstranění skvrn naneseme 5 ml koncentrátu přímo na skvrnu. Pro čistění skla a skleněných povrchů naředíme 5 ml koncentrátu a 0,5 l vody. Při čištění toalety nalijte 3-4 ml přímo do mísy. Pro čištění všech povrchů nařeďte 10 ml se 7 litry vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Univerzální tekutý koncentrovaný čistič 510 ml

Univerzálny koncentrovaný čistič Planet Pure s príjemnou vôňou pomarančov všestranne využijete v celej domácnosti. Vďaka šetrnému prírodenému zloženiu môžete čistič použiť na ošetrenie všetkých povrchov s výnimkou ušľachtilého dreva.

S pomocou univerzálnou čističa upracete doslova celú domácnosť, vyperiete bielizeň a vyčistíte zažrané škvrny na oblečení, koberci a sedačke. Univerzálny čistič je po nariedení vhodný na ošetrenie, umytie aj odmastenie všetkých typov povrchov, jedinú výnimku tvorí ušľachtilé nelakované drevo. Navyše, vďaka kvalitnému zloženiu nebudete zaťažovať životné prostredie. Koncentrát sa pri styku s vodou ihneď začne rozkladať na látky prirodzene sa vyskytujúce v prírode.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (15-30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Esenciální olej z pomerančové kůry, Parfém
i
i

konzistence: tekutá
obal: papírový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz