/    /    /    /  

Ušní svíce 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 4 ks / 272 Kč 10 ks / 680 Kč
Kategorie: Oči a uši
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Ušní svíce 1 ks

Ušní svíce je alternativní metodou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem při poruchách se sluchem, rýmě či dlouhotrvajících bolestech hlavy, můžete ji použít i při náročných stresových situacích a psychické nepohodě. Zapálená svíce podporuje cirkulaci energie, uvolňuje energetické bloky a spuští tak přirozené regenerační procesy organismu.

Ušní svíce prohřívá tělo a harmonizuje psychickou i fyzickou stránku těla. Zapálenou svíci vkládáme do ucha či na akupresurní místa v jeho okolí. Ušní svíci tak můžete použít při zalehlých uších, nedoslýchavosti i šumění či pískání v uších. Svíce pomáhá také při dlouhotrvajících bolestech hlavy a migréně, uleví i během nachlazení.

Svíčku zapalte a kolmo vložte do ucha. Každá svíce hoří jinak dlouho a odlišným plamenem, podle toho, jaký problém v těle řeší. Až svíce vyhoří po vyznačenou rysku, uhaste ji vodou a zbytek svíčky rozbalte. Podle obsahu zjistíte, zda je postup potřeba opakovat. Ve výjimečných situacích je svíce prázdná, což značí vysokou míru znečištění organismu. Pokud svíce obsahuje prášek či hrudky v malém množství, není proceduru potřeba opakovat. Jestliže je prášku více, je vhodné proces opakovat. Na jeden zdravotní problém můžete s odstupem několika hodin vypálit až 3 svíce.

Použití: Připravte si misku s vodou na uhašení svíce. Napijte se vody a lehněte si na bok, tak, aby ošetřované ucho bylo nahoře. Svíci uchopte v oblasti loga, zapalte na širším konci a opatrně zasuňte kolmo do ucha. Svíčku je možné přiložit i na akupresurní body v oblasti ucha. Svíci držte, dokud nedohoří k vyznačené rysce (zhruba 12 minut) a poté ji uhaste v misce s vodou. Po ukončení procedury zbytek svíce rozbalte a podle obsahu zjistěte, zda je potřeba postup opakovat. Pro řešení jednoho zdravotního problému můžete s rozestupem několika hodin vypálit až 3 svíce.

Upozornění: Svíce není vhodná pro děti do 3 let věku. Nepoužívejte při perforaci ušního bubínku, při zánětech středního ucha ani při alergiích na včelí produkty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plátno, Včelí vosk, Kurkuma
i
i

obal: plastový