/    /    /    /  

Ušní svíčky 2 ks

Značka:
Množství: 2 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Oči a uši
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
81
ks
Bez DPH 67 Kč

Ušní svíčky 2 ks

Ušní svíčky jsou účinným nástrojem tradiční ruské medicíny pro prevenci onemocnění ušních, nosních a krčních dutin. Svíčky kombinují poznatky tradiční medicíny a moderní vědy. Jsou vyráběny ručně z čistě přírodních materiálů s obsahem rostlinných silic, které dutiny uvolňují, čistí a zároveň dezinfikují. Svíčka pomáhá rozpouštět ušní maz, pomáhá ale i při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách.

Ušní svíčka je vyrobena z tkaniny napuštěné včelím voskem a rostlinnými silicemi ze skořice, eukalyptu, hřebíčku a levandule. Hoří zhruba 6-7 minut a nemá natolik intenzivní účinek jako ušní vějířek. Díky tomu je vhodná pro prevenci onemocnění ušních, nosních a krčních dutin. Ušní svíčka preventivně pomáhá také při nespavosti, migrénách, pravidelných bolestech hlavy, nervozitě a podrážděnosti. Velice dobře čistí ušní maz.

Použití: Promasírujte ušní boltec, lehněte si na bok a zakryjte vlasy bavlněným kapesníkem. Svíčku ve svislé poloze opatrně vložte do ucha a zapalte její horní konec. Až svíčka dohoří k označenému bodu (6- 7 minut), vyjměte ji. Zbytky ušního mazu odstraňte vatovou tyčinkou či ušním sprejem.

Tip: Pokud trpíte akutním zánětem ucha, krku či nosu, použijte ušní vějířky.

Ušní svíčky 2 ks

Ušné sviece sú účinným nástrojom tradičnej ruskej medicíny pre prevenciu ochorenia ušných, nosných a krčných dutín. Sviece kombinujú poznatky tradičnej medicíny a modernej vedy. vyrábané ručne z čisto prírodných materiálov s obsahom rastlinných silíc, ktoré dutiny uvoľňujú, čistia a zároveň dezinfikujú. Svieca pomáha rozpúšťať ušný maz, pomáha ale aj pri vytrvalých bolestiach hlavy a migrénach.

Ušná svieca je vyrobená z tkaniny napustenej včelím voskom a rastlinnými silicami zo škorice, eukalyptu, klinčekov a levandule. Horí zhruba 6-7 minút a nemá natoľko intenzívny účinok ako ušný vejárik. Vďaka tomu je vhodná pre prevenciu ochorenia ušných, nosných a krčných dutín. Ušná svieca preventívne pomáha tiež pri nespavosti, migrénach, pravidelných bolestiach hlavy, nervozite a podráždenosti. Veľmi dobre čistí ušný maz.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlněná tkanina impregnovaná škrobem, včelím voskem, a silicemi ze skořice, eukalyptu, hřebíčku a levandule
i
i

obal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnější